Tavsiyelik 3 Dizi – 2016

1- Westworld (Sezon 1)

westworld

Yapay zeka konularına meraklı arkadaşların bu diziyi kaçırmaması lazım. Bu tarz konuları seçen diziler genellikle finale doğru ve finalde hayalkırıklığı yaratmaktalar. Westworld vaat ettiklerini gerçekleştirerek harika bir final ile ilk sezonunu bitiriyor. Bu da onun bir anda rakipleri arasından sıyrılmasını sağlıyor. Dizi, hikaye anlatımı sebebiyle de ikinci sefer izlemeye müsait bir dizi. İkinci izleyişinizde farklı tatlar yakalamak mümkün.

2- Narcos (Sezon 2)

narcos

Narcos ilk sezonu gibi dolu dolu bir sezonla hikayesini noktaladı. Hiç bir bölümde sıkıldığımı hatırlamıyorum. Yeni sezonların talep üzerine planlanması sebebiyle, ilk iki sezon kadar kaliteli olacağından şüpheliyim ancak başarılı bir ekip yine güzel bir iş çıkarabilir tabi ki. Görmek lazım.

3- Black Mirror (Sezon 3)

blackmirror

Black Mirror her bölüm farklı bir hikayeyi anlattığı için hikayelerin kalitesine göre bölümler arasında bir sıralama yapabiliriz ama toplama baktığımızda 3.sezonun da eski sezonlar kadar kaliteli olduğunu düşünüyorum. Çerez gibi gidecek 6 adet bölümden oluştuğundan tadı damakta kalıyor. Bu sezon da tam tavsiyelik olmuş.

Bonuslar

Vaktiniz varsa bunlara da bakabilirsiniz: Stranger Things(Sezon 1), Game of Thrones(Sezon 6), Better Call Saul(Sezon 2)

Leave a reply:

Your email address will not be published.

© 2016-2020 Alper Iskender